Příměstské tábory

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

4.200,-/po-pá 8.30 – 16.30 hod. (resp. 3.600,-/po-čt u tábora Z pohádky do pohádky)

Cena zahrnuje: celodenní edukační program pod vedením dvou zkušených průvodců, stravu (2x svačina, oběd, pitný režim), výtvarný materiál, jízdné (vlak)

Tábory jsou vhodné především pro děti ve věku 4 – 9 let.

Přihláška v PDF ke stažení zde (klikni)
Případně je možno vyplnit jako závaznou přihlášku tento Google formulář (klikni)
Více informací u naší koordinátorky Kláry: klara@klubhavranek.cz, 720404040
Za finanční podporu děkujeme Městské části Praha 7.

1.7. – 4.7.2024

Z POHÁDKY DO POHÁDKY – tak trochu divadelní tábor

Čtyřdenní tábor, kde každý den zachráníme jednu pohádku. A určitě mezi nimi bude Karkulka a Sedm krkavců – v našem případě možná spíš havranů – protože tyhle dvě pohádky mají Klára a Olívia nejraději.  Tábor, kde nebude nouzi o napětí a dobrodružství. A kde se taky ve větší míře budeme věnovat „divadelnictví“ – zkusíme si vyrobit loutky a zahrát si divadlo, vyzkoušíme si improvizaci a vyjadřování se tělem, procvičíme mimiku a rytmizaci, budeme zpívat. Zkrátka naplno využijeme Olívii, která je divadelní režisérkou a taky lektorkou kurzu ALMŠ Pohádky a divadlo ve školce.

 

8.7. – 12.7.2024

NEKONEČNÝ PŘÍBĚH

Fantazie je v ohrožení. Tajemná Nicota požírá Fantázijskou říši a Dětská císařovna, vládkyně celé Fantazie si vybrala právě nás, abychom jí pomohli říši zachránit. K tomu nám propůjčuje svůj kouzelný amulet Auryn, neboli Třpyt, který nás bude onou dobrodružnou cestou provázet. Bude třeba splnit různé úkoly, setkat se s fantastickými bytostmi a překonat své strachy. Budeme muset sami sestoupit do říše Fantazie a nití našeho dobrodružství tak utkáme část Nekonečného příběhu. Protože jedině tak budeme moci nalézt způsob, jak Fantazii zachránit.

Děti si na táboře vyzkouší i netradiční výtvarné techniky. Průvodci po Fantazii vám budou Nikola a Petr.

 

15.7. – 19.7.2024

PUTOVÁNÍ LESNÍHO KMENE

Co se stane, když se sejdou nejrůznější malí lidé z Prahy a okolí a i přes své odlišnosti přijdou na to, že mají jednu velkou věc společnou – a to lásku k přírodě?!? Založí svůj vlastní lesní kmen! Najdou pro sebe svá nová lesní jména, při poradě v kruhu si stanoví kmenová pravidla, vymyslí a vyrobí svou vlajku.  A pak už můžou začít společně zachraňovat Matku Přírodu ze spárů Ducha Velkoměsta. Bude to výzva. Bude to dobrodružství. Někdy to možná bude i trochu náročné a nebezpečné. Ale věříme, že to společně dokážeme.

Na tomto táboře budeme putovat: vyrážet na výlety po Troji a okolí, alespoň jednou se projedeme i vlakem a půjde o výlet celodenní. A abychom se při našem putování neztratili a poznali se, vyrobíme si trika, která pak ideálně budeme nosit po celý týden.

Těší se na vás  Klára a Petr.

26.8. – 30.8.2024

KRÁLOVSTVÍ LESNÍCH BYTOSTÍ – znovu a přitom jinak

Víte, co důležitého dělají podzemní skřítci?  Prošli jste už slzavou stezkou vodní víly? A jak vypadá taková dračí sluj?

Vydejte se s námi už počtvrté na cestu do království lesních bytostí a poznejte vládce všech přírodních živlů! Nejprve si vymyslíme svá kouzelná jména podle elementů, které nás budou doprovázet během našich dobrodružství a naučíme se píseň, která celý tábor provází (a věřte, že si ji děti budou zpívat ještě dlouho po skončení tábora) . A dál? V našem táboře je všechno možné. Co se přihodí letos?  Království bude jistojistě zábavné i pro ty, kdo s námi byli už v letech minulých – na jednu stranu už tuší, do čeho jdou, zároveň se ale mohou těšit na mnohá nová dobrodružství.  Pro děti je přínosné, když se po roce vrátí do stejného prostředí i příběhu a sami pak mohou žasnout, jak za rok vyrostly a že dokážou to, co jim třeba ještě před rokem nešlo.

Těší se na vás Olívia a Petr.

Provozovatel

Lesní klub Troja z.s., IČO: 06114393V Zámcích 227/26, Praha 8, 181 00Předseda spolku: Klára Králová

Adresa

Lesní klub Havránek sídlí v Praze 7,ul. Pod Havránkou č. 1253/7Zázemí klubu: + 420 734 255 643

Kontakty

Koordinátor spolku: Klára Králováklara@klubhavranek.cz+420 720 404 040

© Lesní klub Troja z.s. (vyrobila www.behenska.cz)

Zásady ochrany osobních údajů