Příměstské tábory

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022

3.300,-/po-pá 8.30 – 16.00 hod. – včetně celodenního stravování (2x svačina, oběd, pitný režim)

Přihláška v PDF ke stažení.
Více informací u naší koordinátorky Kláry: klara@klubhavranek.cz, 720404040

11. – 15.7.2022 KRÁLOVSTVÍ LESNÍCH BYTOSTÍ

Prošli jste už slzavou stezkou vodní víly? Víte, co důležitého dělají podzemní skřítci? A jak vypadá taková dračí sluj?

Vydejte se s námi na cestu do království lesních bytostí a poznejte vládce všech přírodních živlů! Nejprve si vymyslíme své kouzelné jméno podle elementů, které nás budou doprovázet během našich dobrodružství. A co bude dál? V našem táboře je všechno možné. Čeká nás výroba:

• Keramiky a malování hlínou (země)
  • Vorů z klacíků s přáním a jejich pouštění po řece (voda)
  • Zvonkohry z lesních pokladů (vzduch)
  • Voňavých svíček (oheň)

Těší se na vás Olívia a Petr

18. – 22.7.2022 TAJEMNÝ HVOZD – FANTASY TÁBOR

Pojďte s námi navštívit svět draků, kouzelníků, skřetů a dalších tajemných bytostí!

Prožijeme týden plný kouzel a dobrodružství. Budeme si vyrábět meče a luky, vařit lektvary, poznávat tajné řeči či se umět maskovat, aby nás neodhalil znepřátelený obr. Těšíme se na tebe!

Matouš a Johanka

1. – 5.8.2022 S PÍSNÍ NA RTECH – HUDEBNÍ TÁBOR

Tábor bude zaměřen na práci s hlasem. Budeme se společně učit používat slova v rýmech a jak je zasadit do hudebního podkladu.

Dále nás bude čekat výroba vlastních hudebních nástrojů z přírodnin a budeme podnikat cesty za „hudbou přírody.“

Budeme se učit naslouchání přírodě. Zpěv ptáků, bublání potoka a šumění listí.  Vše je svým způsobem hudba.

Tešíme se na Vás. Petr a Matouš

22. – 26.8.2022 TROSEČNÍCI

Týden na pustém ostrově. Zní to děsivě? Právě naopak! Čekají nás různá dobrodružství, expedice do neznáma a napínavé hry. Formou trosečníckých výzev potrénujeme naší odolnost a vynalézavost. Budeme objevovat neobydlený ostrov a učit se, že o samotě a bez pomoci druhého toho zdaleka tolik nezvládneme. A skutečně bude ostrov úplně neobydlený? Co když nám na něm přece jen někdo může pomoci… Ale to už se dozvíte přímo po ztroskotání, tajemné mapy pokladů se totiž neobjeví jen tak 🙂

Těšit se můžete také na:

• přípravu pokrmů a nápojů z toho, co nám ostrovní příroda nabídne
  • ostrovní písně, básně, říkanky a jejich zaznamenávání do paměti ostrova
  • rozdělávání ohně na trosečnický způsob – bez zápalek!
  • sestavení dřevěné lodě, u které zkusíme jestli opravdu poplave
  • výrobu nástrojů, které nám tohle všechno usnadní!

P.S. Kdo vlastní nůž a umí s ním pracovat, budeme rádi, když si ho vezme sebou.

Těší se na vás  Oliv a Johanka