Průvodce
Stručné informace

Po studiu na TUL, obor vychovatelství, jsem začala pracovat v neziskové organizaci Čmelák v Liberci, kde jsem se podílela na přípravě a realizaci vzdělávacích programů pro MŠ a ZŠ. Tehdy mě toto propojení, práce s dětmi a pobyt venku, nadchlo. Chtěla jsem v tom pokračovat i po přestěhování do Prahy, což se mi v Havránku bohatě splnilo. Chci být dětem dobrým průvodcem na jejich každodenní cestě plné her a objevů. Mým největším potěšením bude, když půjdou domů po celém dni šťastné, zdravé a příjemně unavené.
Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou a přáteli, zahradničením a všemožnými ručními pracemi.