Stručné informace

Jmenuji se Matouš. Je mi dvacet osm let. Narodil jsem se v Olomouci. Vystudoval jsem Fyzické divadlo na JAMU v Brně a nyní dokončuji magisterské studium na DAMU, obor Autorské herectví. Mám rád hudbu, píši vlastní písně a věnuji se improvizování hudebních textů.

Mimo Havránek pracuji jako saunový mistr, což znamená, že vířím ručníky a ovívám lidi v ceremoniální sauně. Dále vedu hodiny pohybového divadla pro různé věkové skupiny dětí ve studiu Altík. Mám zkušenosti s vedením lekcí a workshopů divadelních dovedností, zejména improvizace a hlasu.

V dětských letech jsem trávil hodně času v přírodě, která se nyní v dospělosti stala mým prostředkem ke znovu nalezení a nalazení se. Práce s dětmi je pro mě odpovědností a zároveň úlevou, protože vyžaduje naprostou přítomnost tady a teď, která mě baví a naplňuje.