Průvodce
Stručné informace

Studovala jsem oděvní návrhářství, pedagogickou fakultu a scénografii. Jsem moc ráda, že mohu kombinovat své dosavadní zkušenosti a záliby jako průvodkyně v Havránku, lektorka výtvarných kurzů a scénografka na volné noze.

S dětmi pracuji několik posledních let, protože mi tato práce dává velký smysl a radost. Sama se díky tomu mnohému učím. Poslední dobou jsem se začala zajímat o intuitivní pedagogiku, která je pro mne při práci s dětmi (i v seberozvoji) velmi inspirativní. Také je pro mě nezbytné trávit čas venku, pod širým nebem. Příroda je nepostradatelnou součástí mého života a často v ní hledám úlevu.

A abych nezapomněla! Ráda zpívám, tvořím, hraju na klavír a tancuju. V Havránku působím od podzimu 2017. Těším se na setkání s vašimi dětmi i s vámi."