Hurá, vyjeli jsme na společný výlet a byla to paráda! Paní Zima nám opravdu dopřála zasněžený kopec a ani jsme nemuseli tak daleko, objevili jsme ho nedaleko vrchu Řivnáč, který se nachází blízko Roztok u Prahy.

Celou naší výpravu provázelo slunečné, avšak mrazivé počasí, náležitě jsme si ho užívali a kopec několikrát sjeli. A tím jsme neskončili! pokračovali jsme až do Úholiček, odkud jsme posíleni pozdním obědem vyrazili k fakt obří houpačce. A to bychom nebyli my, abychom si nedopřáli i menší dobrodružství v podobě odvážných Havránků bloudících stmívajícím se lesem. Když už jsme našli cestu z lesa k vlaku, mohli jsme si užít i pohled na dechberoucí ledopády. A teď už pěkně došlapat na zastávku, dojíst zbytky svačin a popřát si šťastnou cestu domů.

Děkujeme všem co jste s námi vyrazili a těšíme se na příště!

Zanechat komentář