Časté otázky

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Pokud jste zde stále nenalezli ty pravé odpovědi pro vás, rádi vám na ně odpovíme osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Do klubu přijímáme děti od 3 let. Je možné přijmout i dětí mladší, které oslaví 3 rok během podzimu. Začínat v lesním klubu během zimy nedoporučujeme. Pokud nemáme plnou kapacitu, je možné přidat se k nám i začátkem jara.

Základním vybavením každého by měla určitě být termoska na nápoje. Když nemrzne, postačí uzavíratelná láhev na pití, dobrý batoh a spacák/deka, ty využíváme přes polední odpočinek.

Oblečení by mělo být funkční a přizpůsobené pobytu v lese. V zimě platí zásada cibulovitého vrstvení, spodní vrstva hřejivá (termo prádlo) a nepromokavé svrchní kalhoty. V průběhu celého roku se hodí mít v zázemí připravenou tašku s náhradním oblečením, i botami / holinami. Při nepřízni počasí, nebo při zimních radovánkách nám to umožní si užít den naplno.

Maximální počet dětí, které mohou být v lesním klubu se dvěma průvodci je 16 a to striktně dodržujeme.

Každé dítě je jedinečné a potřebuje svůj čas. Na adaptaci nespěchejte. Jsme rádi, když děti poznávají prostředí klubu s rodiči, kteří mohou v prvních dnech (týdnu) docházet do Havránku společně s dětmi. Průvodci vám s adaptací rádi pomohou a poradí.

Provozovatel

Lesní klub Troja z.s., IČO: 06114393V Zámcích 227/26, Praha 8, 181 00Předseda spolku: Klára Králová

Adresa

Lesní klub Havránek sídlí v Praze 7,ul. Pod Havránkou č. 1253/7Zázemí klubu: + 420 734 255 643

Kontakty

Koordinátor spolku: Klára Králováklara@klubhavranek.cz+420 720 404 040

© Lesní klub Troja z.s. (vyrobila www.behenska.cz)

Zásady ochrany osobních údajů