Stručné informace

Jmenuji se Johana a k Havránku jsem se připojila v září 2021. Vystudovala jsem sociální pedagogiku na VOŠ Jabok, sociální a pastorační práci na ETF UK a pokračuju v magistru na téže fakultě v oboru Diakonika. Zkušenosti s dětmi mám z letních aupair pobytů, kdy jsem jezdila k jedné německé rodině se čtyřmi dětmi, od 16 let dělám vedoucí na česko-německých táborech, absolvovala jsem teoretický výcvik vztahové terapie s dětmi a dospívajícími a plánuju certifikovaný výcvik v tomtéž zaměření.

Jednou bych jako terapeutka chtěla děti doprovázet, aby vyrostli v svobodné a zodpovědné bytosti.

A proč se na práci v Havránku těším? Od malička vím, že chci pracovat s dětmi. Dětská zvídavost, bezelstnost, hravost a radost z maličkostí jsou atributy, které bych nejen chtěla pomoct dětem rozvíjet, ale zároveň je sama v sobě neztratit. Tuším, že Havránek pro obojí bude tím pravým místem.