E-mail: klara@klubhavranek.cz
Stručné informace

Koordinátorka Lesního klubu Havránek. Od září 2021 oficiálně i průvodkyně malých Havránků. Máma tří dětí. Žena jednoho muže.

Do Havránku jsem přišla na podzim 2017, kdy jsem se dohodla s tehdejší koordinátorkou, že vypomůžu s propagací klubu. V nadcházejících měsících jsem pak postupně dostávala na starost i další agendu klubu. V květnu 2018 na mě byl klub přepsán a já se stala jeho předsedkyní a koordinátorkou. Ocitla jsem se tam, kde jsem to vůbec neplánovala. A je to skvělé. Co je mou hlavní náplní práce? Starám se, aby vše fungovalo, jak má. Aby byl spokojen tým, tedy naši skvělí průvodci, a aby byli spokojeni rodiče. A nejspokojenější musí být děti! Ale to už je práce spíše samotných průvodců. Já se jim k tomu jen snažím vytvářet ty nejlepší možné podmínky.

V Havránku tvoříme komunitu. Takové malé milé místo v anonymní Praze, kde se známe, kde si tykáme, kde spolu trávíme čas. Je úžasné, když nejsou rodiči jen platícími klienty, ale stanou se známými, či dokonce přáteli. Když děti z Havránku berete tak nějak „za svoje“. Když máte s kolegy přátelské vztahy.

Tahle práce mi opravdu přináší radost. Dává smysl. Jsem za ni vděčná.

Koho by snad zajímalo, co jsem dělala před Havránkem, je to jednoduché: rodila děti, studovala dvě vysoké školy (jednu mám ještě rozstudovanou a asi to tak už zůstane), chodila na různé brigády (nejdéle jsem dělala asistentku v jedné pražské advokátní kanceláři).

Provozovatel

Lesní klub Troja z.s., IČO: 06114393V Zámcích 227/26, Praha 8, 181 00Předseda spolku: Klára Králová

Adresa

Lesní klub Havránek sídlí v Praze 7,ul. Pod Havránkou č. 1253/7Zázemí klubu: + 420 734 255 643

Kontakty

Koordinátor spolku: Klára Králováklara@klubhavranek.cz+420 720 404 040

© Lesní klub Troja z.s. (vyrobila www.behenska.cz)

Zásady ochrany osobních údajů