Stručné informace

Jmenuji se Olívia a pocházím ze slovenského města Prievidza. Od dětství se věnuji tanci, zpěvu a divadlu, a to poslední z nich jsem také uplynulých 8 let v Česku studovala. Vedu workshopy a Herecké studio ve Švandově divadle a mimo pedagogickou práci jsem režisérkou na volné noze. V současnosti se účastním výcviku systemických (zejména rodinných) konstelací a tuto techniku propojuji s dalšími seberozvojovými metodami při své lektorské a tvůrčí práci.

Vyrůstala jsem v divoké přírodě a trávila hodně času s kamarády a malými sousedy kolem naší chalupy. Ve státní školce i škole jsem se sice jako hyperaktivní dítě neztratila, no za rozvoj mého kreativního já vděčím právě pobytům venku v přírodě, kde se dodnes ráda nepřestávám divit. Právě díky tomu mi je blízká práce průvodce v lesním klubu, kde můžu tuhle zálibu rozvíjet. Jako lektorka a animátorka jsem pracovala už na několika táborech a dílnách a vím, že touto aktivitou nekrmím jen své vnitřní dítě, ale poznám i vlastní hranice. Je to vždy výzva, zodpovědnost a zároveň pozornost tady a teď, děti mě učí otevřené mysli.